First Event
team 01 (Dudley) Bobby Nichols Trophy
Game 101
Fri 7:15 pm - C
Loser to 201
team 01 (Dudley)
Game 105
Sat 10:15 am - B
Loser to 208
team 12 (Fry) team 01 (Dudley)
Ruby Tuesday (Bemis)  
Game 102
Fri 7:15 pm - D
Loser to 201
 
team 08 (Gomoljak)  
team 08 (Gomoljak) Game 113
Sat 2:45 pm - D
Loser to 303
In the House Party (Fisher)
In the House Party (Fisher)  
Game 103
Fri 7:15 pm - A
Loser to 203
In the House Party (Fisher)    
Game 106
Sat 10:15 am - C
Loser to 206
   
J2-M2 (Tsamoutales)    
House Hunters (Murphy) In the House Party (Fisher)  
Game 104
Fri 7:15 pm - B
Loser to 203
Game 117
Sat 7:15 pm - C
Loser to 212 
The Killer B's (Galebach)
LAREs - HOUSEhold guardians (cherlow)  
LAREs - HOUSEhold guardians (cherlow)    
Bay Hoppers (Griffin)    
Game 107
Fri 9:30 pm - A
Loser to 202
Bay Hoppers (Griffin)    
Game 114
Sat 12:30 pm - D
Loser to 301
   
Chesatomac CC (Rohr)    
The Killer B's (Galebach) The Killer B's (Galebach)  
Game 108
Fri 9:30 pm - C
Loser to 202
 
The Killer B's (Galebach)  
Chernobyl Meltdown (Skinner) Game 119
Sun 12:00 pm - B
The Killer B's (Galebach)
Frosty Brews (Beyerle)
Game 109
Fri 9:30 pm - B
Loser to 204
Frosty Brews (Beyerle)  
Game 115
Sat 12:30 pm - A
Loser to 302
 
2 Sticks, 2 Brooms, 1 Chance (Wyatt) Meltdown Shmeltdown (Morse)  
Meltdown Shmeltdown (Morse)    
Game 110
Fri 9:30 pm - D
Loser to 204
   
Meltdown Shmeltdown (Morse)    
Pirates of the Chesapeake (Humora) Game 118
Sat 7:15 pm - D
Loser to 211 
 
team 05 (Healy) Meltdown Shmeltdown (Morse)
Game 111
Sat 8:00 am - D
Loser to 205
team 05 (Healy)  
Game 116
Sat 2:45 pm - C
Loser to 304
 
CC and the Fingerlickims (Bulala)  
team 11 (Davies) team 05 (Healy)
Game 112
Sat 8:00 am - B
Loser to 207
team 11 (Davies)
Teflon Discovery (Walker)
Second Event
Welch England Trophy
team 05 (Healy)
team 12 (Fry)  
Game 201
Sat 10:15 am - A
Loser to 301
team 12 (Fry)  
Game 205
Sat 2:45 pm - B
Loser to 401
 
Ruby Tuesday (Bemis) team 12 (Fry) Game 211
Sun 9:00 am - B
team 05 (Healy)
   
     
CC and the Fingerlickims (Bulala)      
Game 209
Sat 9:30 pm - A
   
Chesatomac CC (Rohr) LAREs - HOUSEhold guardians (cherlow)  
Game 202
Sat 12:30 pm - B
Loser to 303
Chesatomac CC (Rohr)    
Game 206
Sat 5:00 pm - D
Loser to 401
   
Chernobyl Meltdown (Skinner)   Game 213
Sun 12:00 pm - C
team 05 (Healy)
LAREs - HOUSEhold guardians (cherlow)
 
LAREs - HOUSEhold guardians (cherlow)  
In the House Party (Fisher)  
J2-M2 (Tsamoutales)    
Game 203
Sat 10:15 am - D
Loser to 302
J2-M2 (Tsamoutales)    
Game 207
Sat 2:45 pm - A
Loser to 402
   
House Hunters (Murphy) J2-M2 (Tsamoutales) Game 212
Sun 9:00 am - D
 
  team 08 (Gomoljak)
   
Teflon Discovery (Walker)    
Game 210
Sat 9:30 pm - B
 
2 Sticks, 2 Brooms, 1 Chance (Wyatt) team 08 (Gomoljak)
Game 204
Sat 12:30 pm - C
Loser to 304
2 Sticks, 2 Brooms, 1 Chance (Wyatt)  
Game 208
Sat 5:00 pm - A
Loser to 402
 
Pirates of the Chesapeake (Humora)  
team 08 (Gomoljak)
team 08 (Gomoljak)
Third Event
Mike Wright Trophy
Bay Hoppers (Griffin)
Game 301
Sat 5:00 pm - B
Bay Hoppers (Griffin)
 
 
Ruby Tuesday (Bemis)  
Game 305
Sun 9:00 am - A
Bay Hoppers (Griffin)
 
Frosty Brews (Beyerle)    
Game 302
Sat 5:00 pm - C
   
   
Frosty Brews (Beyerle)  
 
House Hunters (Murphy)  
Game 307
Sun 12:00 pm - D
team 11 (Davies)
team 01 (Dudley)  
Game 303
Sat 7:15 pm - A
 
team 01 (Dudley)  
   
   
Chernobyl Meltdown (Skinner)    
Game 306
Sun 9:00 am - C
 
team 11 (Davies)
team 11 (Davies)  
Game 304
Sat 7:15 pm - B
 
 
team 11 (Davies)
Pirates of the Chesapeake (Humora)
Fourth Event
Dennis Wilson Trophy
CC and the Fingerlickims (Bulala)
Game 401
Sat 9:30 pm - C
Chesatomac CC (Rohr)
 
 
Chesatomac CC (Rohr)  
Game 403
Sun 12:00 pm - A
Chesatomac CC (Rohr)
 
Teflon Discovery (Walker)  
Game 402
Sat 9:30 pm - D
 
 
Teflon Discovery (Walker)
2 Sticks, 2 Brooms, 1 Chance (Wyatt)