Potomac VIII (Fairley) Potomac IV (Findlay)
Game Y-1
Th 7:15pm - A
Loser to K-1
Potomac VIII Yoshino Cherry Event Ardsley Game Y-9
Th 9:30pm - A
Loser to K-5
Game Y-17
Fri 6:30pm - C
Loser to K-16
Game Y-21
Fri 8:45pm - C
Loser to K-12
Potomac II (Datlowe) Potomac VIII Dallas / Ft. Worth Ardsley (Baggett)
Triangle (Collins)  
  Dallas / Ft. Worth (Murphy)
Game Y-2
Fri 9am - A
Loser to K-1
      Game Y-10
Fri 11:15am - A
Loser to K-5
VA Beach     Dallas / Ft. Worth
VA Beach (LeMoine) Game Y-25
Sat 10:15am - B
Loser to A-7
Philadelphia Dallas / Ft. Worth Game Y-27
Sat 10:15am - A
Loser to A-6
Utica (Skinner)
Philadelphia (Rudd)     Potangle (Ettlin)
Game Y-3
Fri 9am - B
Loser to K-2
Philadelphia         Potangle Game Y-11
Fri 11:15am - B
Loser to K-6
Game Y-18
Fri 6:30pm - D
Loser to K-15
        Game Y-22
Fri 8:45pm - D
Loser to K-11
Brian's Wretched Refuse (Buffington)         Niagra Falls (Hand)
Satanic Slayers of Doom (Hamilton) Philadelphia     Nutmeg II Styx & Stones (Banfield)
Game Y-4
Th 7:15pm - B
Loser to K-2
    Game Y-12
Th 9:30pm - B
Loser to K-6
Potomac VI     Nutmeg II
Potomac VI (Treesh) Game Y-29
Sat 7:45pm - C
Loser to U-1
Fifth Quintile Game Y-30
Sat 7:45pm - D
Loser to U-2
Nutmeg II (Smith)
Frozen Flamingos (Bittner) Dallas / Ft. Worth Triangle II (Schoolman)
Game Y-5
Th 7:15pm - C
Loser to K-3
Frozen Flamingos   Game Y-31
Sun 12pm - B
  Potomac III Game Y-13
Th 9:30pm - C
Loser to K-7
Game Y-19
Fri 6:30pm - A
Loser to K-14
    Game Y-23
Fri 8:45pm - A
Loser to K-10
Potomac VII (Bykowski) Ardsley / Broomstones     Potomac III Potomac III (Black)
Ardsley / Broomstones (Noble)         Hirahara (Klein)
Game Y-6
Fri 9am - C
Loser to K-3
        Game Y-14
Fri 11:15am - C
Loser to K-7
Ardsley / Broomstones         Pittsburgh III
Cleveland Skating Club (Barstow) Game Y-26
Sat 10:15am - D
Loser to A-8
    Game Y-28
Sat 10:15am - C
Loser to A-5
Pittsburgh III (Scott)
Nutmeg I (Mannik) Fifth Quintile Potomac III Baltimore (Dackiw)
Game Y-7
Fri 9am - D
Loser to K-4
Nutmeg I     Earle's Way Game Y-15
Fri 11:15am - D
Loser to K-8
Game Y-20
Fri 6:30pm - B
Loser to K-13
    Game Y-24
Fri 8:45pm - B
Loser to K-9
Pittsburgh, Too (Hannan)     Earle's Way (Conrad)
Potomac V (Pintur) Fifth Quintile Potomac I Potomac I (Baxter-Erickson)
Game Y-8
Th 7:15pm - D
Loser to K-4
Game Y-16
Th 9:30pm - D
Loser to K-8
Fifth Quintile Potomac I
Fifth Quintile (Stadnichuk) Pittsburgh I (Webb)
Kwanzan Cherry Event
Earle's Way
Potomac II Game K-9
Sat 8:00am - D
L-Seppuku
Earle's Way
Game K-1
Fri 1:45pm - C
Loser to A-1
Game K-17
Sat 5:30pm - A
L-Seppuku
Potomac II Pittsburgh III
Triangle Pittsburgh III  
Brian's Wretched Refuse Game K-10
Sat 12:45pm - C
L-Seppuku
 
Game K-2
Fri 1:45pm - D
Loser to A-1
Pittsburgh III  
Brian's Wretched Refuse Game K-21
Sat 10:15pm - B
Loser to U-1
Pittsburgh III
Satanic Slayers of Doom Potangle  
Potomac VII Game K-11
Sat 8:00am - B
L-Seppuku
Potomac VII    
Game K-3
Fri 1:45pm - A
Loser to A-2
Game K-18
Sat 5:30pm - D
L-Seppuku
   
Potomac VII    
Cleveland Skating Club Ardsley Ardsley  
Pittsburgh, Too Game K-12
Sat 12:45pm - A
L-Seppuku
 
Game K-4
Fri 1:45pm - B
Loser to A-2
Ardsley  
Potomac V Game K-23
Sun 12pm - C
Nutmeg I
Potomac V  
Nutmeg I  
Potomac IV Game K-13
Sat 12:45pm - D
L-Seppuku
Nutmeg I  
Game K-5
Fri 4pm - C
Loser to A-3
Game K-19
Sat 5:30pm - B
L-Seppuku
 
Potomac IV Nutmeg I  
Utica Frozen Flamingos    
Niagra Falls Game K-14
Sat 8:00am - C
L-Seppuku
Game K-22
Sat 10:15pm - A
Loser to U-2
 
Game K-6
Fri 4pm - D
Loser to A-3
Frozen Flamingos  
Niagra Falls Nutmeg I
Styx & Stones Potomac VI
Triangle II Game K-15
Sat 12:45pm - B
L-Seppuku
Potomac VI
Game K-7
Fri 4pm - A
Loser to A-4
Game K-20
Sat 5:30pm - C
L-Seppuku
Hirahara Baltimore
Hirahara VA Beach
Baltimore Game K-16
Sat 8:00am - A
L-Seppuku
Game K-8
Fri 4pm - B
Loser to A-4
Baltimore
Baltimore
Pittsburgh I
Akebono Cherry Event
Potomac I
Triangle Game A-5
Sat 7:45pm - A
L-Seppuku
Triangle
Game A-1
Sat 3pm - B
L-Seppuku
 
Triangle Game A-9
Sun 9:00am - B
L-Seppuku
Satanic Slayers of Doom Nutmeg II
Nutmeg II  
Cleveland Skating Club Game A-6
Sat 10:15pm - D
L-Seppuku
   
Game A-2
Sat 3pm - D
L-Seppuku
Nutmeg II    
Cleveland Skating Club Game A-11
Sun 12pm - D
 
Pittsburgh, Too Potomac VIII Nutmeg II
Utica Game A-7
Sat 10:15pm - C
L-Seppuku
Utica  
Game A-3
Sat 3pm - A
L-Seppuku
   
Utica Game A-10
Sun 9:00am - A
L-Seppuku
 
Styx & Stones  
Ardsley / Broomstones Utica
Triangle II Game A-8
Sat 7:45pm - B
L-Seppuku
 
Game A-4
Sat 3pm - C
L-Seppuku
Ardsley / Broomstones
Pittsburgh I
Pittsburgh I
Usuzumi Cherry Event
Philadelphia
Game U-1
Sun 9am - D
L-Seppuku
Ardsley
 
Ardsley Game U-3
Sun 12pm - A
Baltimore
Potomac III  
Game U-2
Sun 9am - C
L-Seppuku
 
Potomac V
Baltimore