Yoshino Cherry Event
Duluth (Novak)
Game Y1
Th 5pm - B
Loser to K1
Duluth (Novak)
Game Y19
Fri 5:30pm - C
Loser to K15
Houston (Duncan) Duluth (Novak)
Chesapeake I (Hutchison)    
Game Y2
Th 7:15pm - A
Loser to K1
   
Sneaky Bison (Treesh)  
Sneaky Bison (Treesh) Game Y29
Sat 12:45pm - A
Loser to A8
Duluth (Novak)
Triangle I (McCartney)  
Game Y3
Th 9:30pm - B
Loser to K2
Potomac IV (Fairley)    
Game Y21
Fri 7:45pm - D
Loser to K16
     
Potomac IV (Fairley) Potomac IV (Fairley)    
GSM I (Kortebein)      
Game Y4
Fri 8am - C
Loser to K2
   
Niagara Falls (Nichols)  
Niagara Falls (Nichols)  
Houston Hacks (Butler) Game Y33
Sat 10:15pm - B
Loser to U1
Duluth (Novak)
Game Y5
Th 5pm - D
Loser to K3
Roc-Nuts (Jensen)  
Game Y23
Fri 7:45pm - B
Loser to K17
   
Roc-Nuts (Jensen) Roc-Nuts (Jensen)    
 
LeMoine (LeMoine)          
Game Y6
Fri 8am - A
Loser to K3
       
LeMoine (LeMoine)      
Pittsburgh (Banfield)    
Potomac III (Datlowe)    
Game Y7
Th 7:15pm - C
Loser to K4
Potomac III (Datlowe) Game Y31
Sat 12:45pm - C
Loser to A9
Roc-Nuts (Jensen)  
Game Y25
Fri 5:30pm - B
Loser to K18
     
Potomac VII (Ours) Potomac III (Datlowe)    
Kiyasui (Wray)      
Game Y8
Th 9:30pm - C
Loser to K4
     
Potomac V (Murray) Game Y27
Fri 10:15pm - D
Loser to A7
Potomac III (Datlowe)  
Potomac V (Murray)  
Chesapeake II (Tsamoutales)    
Game Y9
Fri 10:15am - A
Loser to K6
Chesapeake II (Tsamoutales)    
 
Philadelphia (Blankenstein) Game Y35
Sun 1pm - C
Surka (Surka)
The "B" Team (MacDonald)  
Game Y10
Th 7:15pm - B
Loser to K5
The "B" Team (MacDonald)  
Game Y20
Fri 5:30pm - D
Loser to K13
 
Curling for Fun (Galebach) Potomac VI (McMakin)  
GSM II (Takata)      
Game Y11
Th 9:30pm - A
Loser to K5
     
Potomac VI (McMakin)    
Potomac VI (McMakin) Game Y30
Sat 12:45pm - B
Loser to A5
Surka (Surka)  
Triangle II (Wallace)    
Game Y12
Fri 8am - B
Loser to K7
Lone Star (Garman)      
Game Y22
Fri 7:45pm - C
Loser to K12
       
Lone Star (Garman) Surka (Surka)      
Surka (Surka)        
Game Y13
Fri 10:15am - B
Loser to K7
     
Surka (Surka)    
Sakura (Mooney)    
Potomac I (Shirk) Game Y34
Sat 10:15pm - A
Loser to U1
Surka (Surka)  
Game Y14
Th 5pm - C
Loser to K8
Potomac I (Shirk)  
Game Y24
Fri 7:45pm - A
Loser to K11
 
Houston CanAms (Donaldson) Nutmeg (Meinhold)    
Nutmeg (Meinhold)        
Game Y15
Fri 8am - D
Loser to K8
     
Nutmeg (Meinhold)    
Plainfield (Lohner)  
Potomac VIII (White)  
Game Y16
Th 7:15pm - D
Loser to K9
Potomac II (Walters) Game Y32
Sat 12:45pm - D
Loser to A6
Potomac II (Walters)
Game Y26
Fri 5:30pm - A
Loser to K10
   
Potomac II (Walters) Potomac II (Walters)  
Shanghai (Waters)    
Game Y17
Th 9:30pm - D
Loser to K9
   
Shanghai (Waters) Game Y28
Fri 10:15pm - C
Loser to K14
Potomac II (Walters)
Philadelphia Phlowers (Willson)
Long Island (Greene)  
Game Y18
Fri 10:15am - D
Loser to K6
Aruba (Beebe)  
Aruba (Beebe)
Kwanzan Cherry Event
Shanghai (Waters)
Houston (Duncan) Game K10
Sat 10:15am - B
Loser to bar
Shanghai (Waters)
Game K1
Fri 10:15am - C
Loser to A1
Game K19
Sat 7:45pm - A
Loser to bar
Houston (Duncan) Shanghai (Waters)
Chesapeake I (Hutchison) Potomac I (Shirk)    
Triangle I (McCartney) Game K11
Sat 10:15am - C
Loser to bar
   
Game K2
Fri 3:00pm - D
Loser to A1
Potomac I (Shirk)  
GSM I (Kortebein)  
GSM I (Kortebein) Lone Star (Garman) Game K24
Sun 8am - C
Loser to S1
Aruba (Beebe)
Houston Hacks (Butler) Game K12
Sat 8am - D
Loser to bar
Lone Star (Garman)  
Game K3
Fri 12:45pm - C
Loser to A2
Game K20
Sat 3pm - C
Loser to bar
     
Houston Hacks (Butler) Lone Star (Garman)    
Pittsburgh (Banfield) The "B" Team (MacDonald)      
Potomac VII (Ours) Game K13
Sat 8am - B
Loser to bar
     
Game K4
Fri 12:45pm - A
Loser to A2
Potomac VII (Ours) Game K23
Sat 7:45pm - D
Loser to bar
Aruba (Beebe)  
Potomac VII (Ours)  
Kiyasui (Wray) Aruba (Beebe)    
Curling for Fun (Galebach) Game K14
Sat 10:15am - A
Loser to bar
Aruba (Beebe)      
Game K5
Fri 12:45pm - D
Loser to A3
Game K26
Sun 1pm - B
Potomac V (Murray)
Curling for Fun (Galebach)  
GSM II (Takata)    
Sneaky Bison (Treesh)  
Philadelphia (Blankenstein) Game K15
Sat 10:15am - D
Loser to bar
Long Island (Greene)  
Game K6
Fri 3:00pm - B
Loser to A3
Game K21
Sat 7:45pm - C
Loser to bar
 
Long Island (Greene) Long Island (Greene)    
Long Island (Greene) Niagara Falls (Nichols)      
Triangle II (Wallace) Game K16
Sat 3pm - B
Loser to bar
     
Game K7
Fri 3:00pm - A
Loser to A4
Sakura (Mooney)  
Sakura (Mooney) Game K25
Sun 8am - A
Loser to S1
Potomac V (Murray)
Sakura (Mooney) LeMoine (LeMoine)
Houston CanAms (Donaldson) Game K17
Sat 3pm - A
Loser to bar
LeMoine (LeMoine)  
Game K8
Fri 12:45pm - B
Loser to A4
Game K22
Sat 7:45pm - B
Loser to bar
   
Houston CanAms (Donaldson) Potomac V (Murray)  
Plainfield (Lohner) Potomac V (Murray)  
Potomac VIII (White) Game K18
Sat 3pm - D
Loser to bar
 
Game K9
Fri 3:00pm - C
Loser to A7
Potomac V (Murray)
Philadelphia Phlowers (Willson)
Philadelphia Phlowers (Willson)
Akebono Cherry Event
Potomac VI (McMakin)
Chesapeake I (Hutchison) Game A5
Sat 5:30pm - D
Loser to bar
Potomac VI (McMakin)
Game A1
Sat 8am - A
Loser to M1
   
 
Triangle I (McCartney)  
Game A11
Sun 10:15am - A
Loser to bar
Potomac VI (McMakin)
Nutmeg (Meinhold)  
Pittsburgh (Banfield) Game A6
Sat 5:30pm - A
Loser to bar
Kiyasui (Wray)    
Game A2
Fri 10:15pm - B
Loser to M1
     
     
Kiyasui (Wray) Game A10
Sat 10:15pm - C
Loser to bar
Potomac VIII (White)  
   
Chesapeake II (Tsamoutales)   Game A13
Sun 1pm - D
Potomac VI (McMakin)
Game A7
Sat 5:30pm - B
Loser to bar
Potomac VIII (White)  
 
Potomac VIII (White)  
 
Potomac IV (Fairley)  
GSM II (Takata) Game A8
Sat 5:30pm - C
Loser to bar
Philadelphia (Blankenstein)  
Game A3
Fri 10:15pm - A
Loser to M2
     
   
Philadelphia (Blankenstein) Game A12
Sun 10:15am - B
Loser to bar
Potomac III (Datlowe)
Potomac III (Datlowe)  
Triangle II (Wallace) Game A9
Sat 10:15pm - D
Loser to bar
Potomac III (Datlowe)  
Game A4
Sat 8am - C
Loser to M2
Plainfield (Lohner)
Usuzumi Cherry Event
Roc-Nuts (Jensen)
 
 
Game U1
Sun 1pm - A
Potomac II (Walters)
 
 
Potomac II (Walters)
Maraschino Cherry Event
Triangle I (McCartney)
Game M1
Sun 8am - D
Loser to bar
Triangle I (McCartney)
Game M3
Sun 10:15am - C
Pittsburgh (Banfield) Plainfield (Lohner)
GSM II (Takata)  
Game M2
Sun 8am - B
Loser to bar
 
Plainfield (Lohner)
Plainfield (Lohner)
Sour Cherry Event
Shanghai (Waters)
 
 
Game S1
Sun 10:15am - D
Shanghai (Waters)
 
 
Long Island (Greene)