Draw Times and Teams Subject to Change (revised March 25th, 2003)

Team Skip Vice 2nd Lead 1st Game 2nd Game
Albany Ed Springstead Flo Springstead Lou Horton Jan Little Th 10:00pm Fri 5:30pm
Ardsley Jay Davies Nancy Clancy Jennifer Stannard John Dorff Fri 10:15am Fri 10:00pm
Arizona Judy Martin Tom O'Connor Sylvia Tellefson Tom Walsh Fri 10:15am Fri 10:00pm
Broomstones 1 Betsy Chalmers Susan Porada Betty Gulesian Carol Keating Fri 12:45pm Fri 7:45pm
Broomstones 2 Paul Sofuolis Rachel Howell Ed Ericson Topper Waters Fri 12:45pm Fri 7:45pm
Chesapeake Sandy Bemis Barry Frost Jeanne Henkel Dick Bemis Th 5:30pm Fri 12:45pm
Dallas Linda Murphy Peter Isaacs Jill Owens Neil Christenson Fri 8:00am Fri 7:45pm
Duluth Louane Leblanc Amy Jeffery Mary Johnson Kelly Paradis Fri 12:45pm Fri 7:45pm
Fairbanks Al Townsend Chad Townsend Stephen Guffy Howard Griffin Th 7:45pm Fri 3:00pm
Green Basin Paul Veidenheimer Dicky Veidenheimer Brock Veidenheimer Lorri Veidenheimer Th 7:45pm Fri 3:00pm
Hylands Mike Andrews Susan Johnston Eric Bradbury Julie Johnston Th 7:45pm Fri 3:00pm
Illinois Tim Ho Judith Cantlin Ho Sandy Resetick Twila Yednock Fri 8:00am Fri 7:45pm
Marshfield Dennis Jacobsen Tanya Jacobsen Conor Mulvey Dustin Jacobson Th 10:00pm Fri 5:30pm
Milwaukee Steve Sedgwick Alice Sedgwick Dave Goelzer Mary Beth Goelzer Th 7:45pm Fri 3:00pm
New Pond Barry Bass Pam Bass Terry Longo Michele Longo Th 5:30pm Fri 12:45pm
Philadelphia 1 Don Ellis Nancy Ellis Marty Finan Janet Finan Th 7:45pm Fri 3:00pm
Philadelphia 2 Jay Rusek Lenore Collins Paul Latour Nicole D'Isa Th 10:00pm Fri 5:30pm
Philadelphia 3 Norm Stahlheber Jan Stahlheber Gene Fluck Sandy Alexander Th 10:00pm Fri 5:30pm
Pittsburg Wayne Garman Sandra McMakin Sam McMakin Ramona Garman Fri 12:45pm Fri 7:45pm
Plainfield 1 Ray Lawreck Sally Hannon Jeff Hannon Steff Lawreck Th 10:00pm Fri 5:30pm
Plainfield 2 Claude Tellier Karl Lohner Niki Bailey Paul Debraski Fri 10:15am Fri 10:00pm
Plainfield 3 Earle Conrad Gail Knight De Holmes Al Knight Fri 10:15am Fri 10:00pm
Plainfield 4 Art Anderson Nicole Husch Roehl Sybing Mark Mraz Fri 10:15am Fri 10:00pm
Potomac 1 Bill White Nick Datlowe Melissa Fox Jane Filkins Fri 10:15am Fri 10:00pm
Potomac 2 Pat McHugh Dawn Findlay Laura McHugh Dominique Banville Th 7:45pm Fri 3:00pm
Potomac 3 Scott Edie Ann Drummie Bob Pelletier Virginia Chalmers Th 5:30pm Fri 12:45pm
Potomac 4 Stephen Provasnik Joan Twigg George Shirk Kristi Provasnik Th 7:45pm Fri 3:00pm
Potomac 5 Stephen Burrows Kathy Riikonnen Jeremy Singer Abby Sanford Th 5:30pm Fri 12:45pm
Potomac 6 Jeff Hughes Tricia Hughes Steve Shivers FL Ettlin Fri 10:15am Fri 10:00pm
Potomac 7 Barry Nichols Rich Collins Brain Galebach Dave Bykowski Th 7:45pm Fri 3:00pm
Potomac 8 Marc Brison Michael Fry Gregg Deinhart Jennifer Norberg Th 10:00pm Fri 5:30pm
Potomac 9 Dave Sliom Mark Longbrake Bob Semerad Bob Seabold Th 10:00pm Fri 5:30pm
Rochester Bob Bond Susan Cousins Phil Livingston Dorothy Roach Fri 10:15am Fri 10:00pm
The Country Club Tim Claflin Lissa England Sandy England Cathy Maloney Fri 8:00am Fri 7:45pm
Triangle Rich Wallace Hal McGrady Mike Hartman Dick MacCartney Th 10:00pm Fri 5:30pm
Virginia Beach Greg LeMoine Ron Aubin Rob Berthold Sue LeMoine Fri 8:00am Fri 7:45pm